UC Ordered Products Reports (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Total
sk: Celkom

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Order
sk: Poradie

en: Product title
sk: Názov produktu

en: Qty.
sk: Množ.

en: Order history
sk: História objednávky

en: Product
sk: Produkt

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Update report
sk: Aktualizovať výkaz

en: Admin
sk: Administrátor

en: Product SKU
sk: SKU - kód tovaru
