Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
af: Attribuut

en: Cost
af: Koste

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: Price
af: Prys

en: Order
af: Bestelling
