Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Options
ast: Opciones

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Order
ast: Orde
