Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Price
cy: Pris

en: Order
cy: Trefn

en: Original
cy: Gwreiddiol
