Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
de: Attribut

en: Cost
de: Kosten

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: Image
de: Bild

en: Preview
de: Vorschau

en: Default
de: Standard

en: Options
de: Optionen

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Price
de: Preis

en: Order
de: Reihenfolge

en: Fade
de: Überblenden

en: Ubercart - core (optional)
de: Ubercart - Kern (optional)

en: Sizes
de: Größen

en: This !type does not have any attributes.
de: !type hat noch keine Eigenschaften.

en: product
de: Produkt

en: product class
de: Warengruppe
