Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Cost
el: Κόστος

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Options
el: Επιλογές

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Price
el: Tιμή

en: Order
el: Σειρά

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Ubercart - core (optional)
el: Ubercart - core (προαιρετικό)

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: product
el: προϊόν

en: product class
el: Κλάση προϊόντος
