Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
eu: Atributua

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Options
eu: Aukerak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Order
eu: Ordena

en: Original
eu: Originala
