Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Cost
fa: هزینه

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Price
fa: قیمت

en: Order
fa: سفارش

en: Original
fa: اصلی

en: Fade
fa: محو شدن

en: Ubercart - core (optional)
fa: آبرکارت - هسته (اختیاری)

en: product
fa: کالا
