Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Options
gl: Opcións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Price
gl: Prezo

en: Order
gl: Orde

en: Original
gl: Orixinal

en: Ubercart - core (optional)
gl: Estado das actualizacións do núcleo de Drupal

en: This !type does not have any attributes.
gl: Este tipo de contido non ten un campo de título.

en: product
gl: Producto

en: product class
gl: (<span class="admin-enabled">activado</span>)
