Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
hr: Atribut

en: Cost
hr: Trošak

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Options
hr: Opcije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Price
hr: Cijena

en: Order
hr: Redoslijed
