Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: Cost
is: Kostnaður

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Options
is: Möguleikar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Price
is: Verð

en: Order
is: Pöntun

en: Original
is: Upprunalegt

en: product
is: vara
