Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Attribute
it: Attributo

en: Cost
it: Costo

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Image
it: Immagine

en: Preview
it: Anteprima

en: Default
it: Predefinito

en: Options
it: Opzioni

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Price
it: Prezzo

en: Order
it: Ordina

en: Original
it: Originale

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Ubercart - core (optional)
it: Ubercart - core (opzionale)

en: Sizes
it: Dimensioni

en: This !type does not have any attributes.
it: Questo !type non dispone di attributi.

en: product
it: prodotto

en: product class
it: classe prodotto
