Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Options
km: ជម្រើស

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Order
km: លំដាប់
