Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: No Image
kn: ಯಾವ ಚಿತ್ರವು ಇಲ್ಲ
