Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Order
ku: ڕیز
