Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Cost
lv: Izmaksas

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Options
lv: Iespējas

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Price
lv: Cena

en: Order
lv: Secība

en: Original
lv: Oriģināls

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)

en: Sizes
lv: Izmēri

en: This !type does not have any attributes.
lv: Tipam !type nav atribūtu.

en: product class
lv: produkta klase
