Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Order
mn: Дараалал
