Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Original
ne: असली
