Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Cost
nl: Kostprijs

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Options
nl: Opties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Price
nl: Prijs

en: Order
nl: Volgorde

en: Original
nl: Origineel

en: Fade
nl: Vervaag

en: Ubercart - core (optional)
nl: Ubercart - basis (optioneel)

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: This !type does not have any attributes.
nl: Dit !type heeft geen attributen.

en: product class
nl: productklasse
