Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Cost
oc: Còst

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Options
oc: Opcions

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Order
oc: Òrdre

en: No Image
oc: Pas cap d'imatge
