Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Cost
pl: Koszt

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Options
pl: Opcje

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Price
pl: Cena

en: Order
pl: Kolejność

en: Original
pl: Oryginał

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: No Image
pl: Brak obrazka

en: product
pl: produkt
