Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Order
ps: اوډون
