Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Cost
ru: Стоимость

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Image
ru: Изображение

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Options
ru: Настройки

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Price
ru: Цена

en: Order
ru: Порядок

en: Original
ru: Оригинал

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Ubercart - core (optional)
ru: Ubercart - ядро (дополнительно)

en: Sizes
ru: Размер

en: This !type does not have any attributes.
ru: Данный !type не имеет атрибутов.

en: product
ru: товар

en: product class
ru: класс товара
