Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
sl: Atribut

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Options
sl: Možnosti

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Price
sl: Cena

en: Order
sl: Vrstni red
