Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Cost
te: ధర

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Order
te: క్రమం
