Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Cost
tr: Maliyet

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Default
tr: Varsayılan

en: Options
tr: Seçenekler

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Price
tr: Fiyat

en: Order
tr: Sıralama

en: Original
tr: Orjinal

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Ubercart - core (optional)
tr: Ubercart - çekirdek(opsiyonel)

en: Sizes
tr: Boyutlar
