Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: No Image
ug: سۈرەت يوق
