Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Cost
vi: Trị giá

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Image
vi: Ảnh

en: Preview
vi: Xem trước

en: Default
vi: Mặc định

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Price
vi: Giá

en: Order
vi: Thứ tự

en: Original
vi: Gốc

en: Fade
vi: Mờ

en: Ubercart - core (optional)
vi: Ubercart - lõi (tùy chọn)

en: No Image
vi: Không ảnh

en: product
vi: sản phẩm
