Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Cost
ar: كلفة

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Price
ar: السعر

en: Order
ar: الترتيب

en: Sizes
ar: احجام
