Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Options
az: Seçimlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Sizes
az: Ölçülər
