Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
be: Атрыбут

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Options
be: Налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Order
be: Парадак
