Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Original
bo: གདོད་མ།
