Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Preview
bs: Pregled

en: Options
bs: Opcije

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Order
bs: Poredak
