Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
ca: Atribut

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Options
ca: Opcions

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Price
ca: Preu

en: Order
ca: Ordre

en: Ubercart - core (optional)
ca: Ubercart - nucli (opcional)

en: Sizes
ca: Mides
