Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Cost
cs: Náklady

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Options
cs: Možnosti

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Price
cs: Cena

en: Original
cs: Původní

en: Ubercart - core (optional)
cs: Ubercart - jádro (volitelné)

en: Sizes
cs: Rozměry

en: This !type does not have any attributes.
cs: Tento !type nemá žádné atributy.

en: product
cs: produkt

en: product class
cs: třída produktu
