Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
et: Omadus

en: Cost
et: Maksumus

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Options
et: Valikud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Price
et: Hind

en: Order
et: Järjestus

en: Original
et: Originaal

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)

en: Sizes
et: Suurused

en: product
et: toode

en: product class
et: tooteklass
