Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Cost
fi: Maksu

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Options
fi: Valinnat

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Price
fi: Hinta

en: Order
fi: Järjestys

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Fade
fi: Himmennä

en: Ubercart - core (optional)
fi: Ubercart - ydin (valinnainen)

en: Sizes
fi: Koot

en: product
fi: tuote
