Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Cost
fr: Coût

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Preview
fr: Aperçu

en: Default
fr: Par défaut

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Price
fr: Prix

en: Order
fr: Ordre

en: Fade
fr: Fondu

en: Ubercart - core (optional)
fr: Ubercart - cœur (facultatif)

en: Sizes
fr: Tailles

en: No Image
fr: Pas d'image

en: This !type does not have any attributes.
fr: Ce !type n'a aucun attribut.

en: product
fr: produit

en: product class
fr: classe de produits
