Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
