Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Cost
he: עלות

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Options
he: אפשרויות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Price
he: מחיר

en: Order
he: סידור

en: Sizes
he: מידות
