Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
