Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Cost
ja: 原価

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Image
ja: 画像

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Options
ja: オプション

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Price
ja: 価格

en: Order
ja: オーダー

en: Original
ja: オリジナル

en: Fade
ja: フェード

en: Ubercart - core (optional)
ja: Ubercart - コア (オプション)

en: Sizes
ja: サイズ

en: This !type does not have any attributes.
ja: この!typeには属性がありません。

en: product
ja: 商品

en: product class
ja: 商品クラス
