Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Options
jv: Opsi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Order
jv: Urutan

en: Fade
jv: Bureng
