Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Sizes
ka: ზომები
