Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Options
ro: Opțiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Price
ro: Preţ

en: Order
ro: Comandă

en: Original
ro: Originală

en: Sizes
ro: Dimensiuni

en: product
ro: produs
