Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Cost
sk: Náklady

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Options
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Price
sk: Cena

en: Order
sk: Poradie

en: Original
sk: Originál

en: Ubercart - core (optional)
sk: Ubercart - jadro (voliteľné)

en: product
sk: produkt
