Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Cost
sv: Kostnad

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Options
sv: Alternativ

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Price
sv: Pris

en: Order
sv: Ordning

en: Fade
sv: Tona

en: Ubercart - core (optional)
sv: Ubercart - kärna (valfritt)

en: Sizes
sv: Storlekar

en: This !type does not have any attributes.
sv: Denna !type har inga egenskaper.

en: product
sv: vara

en: product class
sv: varuklass
