Ubercart Option Images (6.x-1.4) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Cost
uk: Вартість

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Options
uk: Опції

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Price
uk: Ціна

en: Order
uk: Послідовність

en: Original
uk: Оригінал

en: Fade
uk: Згасання

en: Ubercart - core (optional)
uk: Уберкарт - ядро (не обов'язково)

en: Preview Image Size
uk: Розмір зображення попереднього перегляду

en: Sizes
uk: Розміри

en: No Image
uk: Без зображення

en: This !type does not have any attributes.
uk: Тип !type немає жодних атрибутів.

en: product
uk: товар

en: product class
uk: класс продукту
