Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Add
et: Lisa

en: Attributes
et: Omadused

en: Order
et: Järjestus

en: Apply
et: Rakenda
