Ubercart Order Attributes (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Add
is: Bæta við

en: Order
is: Pöntun

en: Apply
is: Virkja
